HAKKIMIZDA
Vakum Pres Ltd. Şti 1985 yılında Kurucumuz Ali Koç tarafından kurulmuştur; Firmamız 2004 yılından itibaren şirket olarak faaliyetlerine devam etmektedir 2004 yılında kurduğumuz kalıphanemizle beraber enjeksiyon parça üretimine başlamıştır.

Başlıca faaliyet alanlarımız vakumla plastik levha şekillendirme, plastik enjeksiyon, dizayn, tasarım, kalıp yapımıdır.

Ana üretim konumuz otomotiv sektörüne yedek parça üretmek olmakla beraber,  28 yıllık tecrübemizle başta sağlık, taşıma separatörleri,  havalandırma parçaları, tarım, makine kapama ve koruma parçaları olmak üzere birbirinden farklı pek çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

MİSYONUMUZ
Sektörümüzde edindiğimiz deneyimler ışığında/tüm personelimizin katılımı ile kalite düzeyimizi ve verimliliğimizi arttırarak, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet sunumunu geliştirmektir.

 

VİZYONUMUZ
Müşterilerimize en üst düzeyde kaliteli ürün ve hizmet sunan bir işletme olarak, gelirimizi, karlılığımızı ve verimliliğimizi arttırmak, müşterilerimize üretim sektörümüzde yenilikçi çözümler sunmaktır.

 

KALİTE POLİTİKASI

Ürünlerimizin kalitesini sürekli geliştirerek, israf kaynaklarının kontrolü ve maliyet azatlımı çalışmalarını personelimizin katılımı ile yürütmek.
Kalite iyileştirme çalışmalarını sistematik ve planlı bir şekilde, çalışanların katılımı ile müşterilerimizin gerekliliklerinin karşılanmasına öncelik vererek sürdürmek.
Çalışanlarımızı eğitim programları ile sürekli geliştirmek.
İlişkilerimizde, etkili iletişim, katılımcı davranış, yapıcı eleştiri ve takım çalışmaları anlayışlarına önem vererek çalışmak.
Müşteri Memnuniyetini tüm çalışanlarımızın katkısıyla en üst seviyeye getirmek.
Konumunda lider firmalar arasında yer almak.

Web Tasarım & Hosting : yeşilbeyaz